| anonim_4396 a întrebat:

E mai frumos cioc, barbă sau fără barbă?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde, unora nu le sta bine deloc cu barba dar altora da.

| JackR a răspuns:

Fara barba, cu cioc, cu barba, cu cagula... Depinde cat de mult te ajuta fata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu ai full barba iti poti lasã dar nu asa lung, maxim parul crescut de 1-2 saptamani.

| Victoria18 a răspuns:

Urat rau ciocul ala la baieti. Iar barba le vine bine doar unora.

| Nevroza a răspuns:

Cioc

| Jouliete a răspuns:

Daca ai barbă, pari mai masculin(puternic) iar daca nu ai pari mai tanar. Depinde ce iti place: mai tanar sau mai masculin.
Iar ciocul cumva e între cele doua, plus oferă un anume stil.

| Ingognito a răspuns:

Sincer depinde si de fata unor baieti le sta mai bine cu barba iar altora fara acum nu prea poate cineva sa dea o parere concreta pana nu te vede rolling on the floor (parerea mea)