| Justme_5871 a întrebat:

Cum vi se pare ca arat, din punct de vedere fizic? Accept criticile.

10 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Arata-ne o poza sa ne putem exprima.

| Andarock a răspuns:

Pai eu nu stiu cum areti in realitate, dar din poza de la avatar mi se pare ca nu este grasa, ba` din contra, esti chiar potrivita!
Parul iti este lung si negru ---> super!

Critici? Scuzee`...dar n`am cu ce sa te critic!

Sper ca te-am ajutat. big grin

| ruzycciocolata a răspuns:

Buna.Nu te vad clar dar ai par lung saten spre negrubanuiesc ca ochi caprui sau verzi slaba si nu foarte inalta.Am nimerit?

| GabytzGabytzu a răspuns:

Destul de bine

| Th3GoDFaTh3r a răspuns:

Arati foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti atat de urata incat browseru imi arata poza ta foarte mica.

| TheSearcher a răspuns:

Daca ai lasa o poza am avea ce critica ^^

| ZethOfficial a răspuns:

O adresa de facebook sau hi5? din poza de la profil nu ai cum sa-ti dai seama.

| ElvisTare a răspuns:

Ba detealin,nu mai critica oamenii,ca nici uh nu esti mai presus.Ea ii draguta si nu ii rusine sa isi expuna propria persoana in fata lumii.Tu,dealtfel, cred ca te consideri singur asa urat, ca nici nu vrei sa arati o poza cu tine la avatar.
_____Semnatura_____
Rest In Peace

| S0uNdZ a răspuns:

Buna Rau