| ammodytes a întrebat:

Cum vi se pare combinatia de negru cu maro la haine? Mie mi se pare oribila... ce alte combinatii de culori vi se par stupide?

Răspuns Câştigător
| annda a răspuns:

Cea mai stupida mi se pare combinatia de 10 tipuri de roz. Incep sa orbesc cand vad asa ceva big grin

16 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

laughingMie mi se pare aiurea auriu cu gri, albastru cu maro, mov cu albastru happy
Acum depinde de gusturile fiecare persoane big grin

| elena a răspuns:

Of, cat se poate de oribil, dar inchipuie-ti cum arata negru, cu maro, cu verde?

| pam_pam a răspuns:

Roz-oranj; roz-rosu; rosu-oranj; negru-roz; negru-rosu (depinde); Consider acum ca e nevoie sa zic si ce-mi place: gri-rosu, argintiu-rosu; albastru-maro;(depinde de nuante) violet-maro(depinde de nuante); verde-galben; portocaliu-albastru; (depinde de nuante); acum sa va si explic: violetul e opus de galben pe cercul lui itten. La o tinuta, mai ales de seara, galbenul poate deveni auriu. Sau nu neaparat de seara. Auriul poate deveni ocru sau maro. De-aia vedem pe podium la o rochie violet, o curea maro pe talie. Maro mai inchis, ce-i drept. De aici porneste tot secretul. In culoare. Iti formezi o logica uitandu-te la cercul lui Itten. Daca in galben pui putin violet, iese ocru. daca mai pui inca putin, iese maro. Inca putin si iese maro inchis. Asa puteti face si cu restul perechilor de culori. Credeti-ma ca pe asta se bazeaza designerii de moda. Adica ceea ce o sa devin si eu' Ma rog, deja am intrat la design vestimentar, si sunt foarte fericita.

| caramelitamia a răspuns:

Albastru deschis + roz deschis straight face

| Diva a răspuns:

Daca combinatia de negru si maro e f bine gandita si arata bine nu ma deranjeaza.Alte combinatii stupide:roz-auriu, portocaliu-rosu oribil!

| ForbiddenLove a răspuns:

Mov cu rosu, mov cu verde, rosu cu albastrulaughing...mai multe

| albastrel a răspuns:

Pai... portocaliu cu albastr...auriu cu argintiu...auriu cu verde sau cu albastru...de fapt mie nu imi place auriu deloc si nu vad nici cu ce culoare s-ar potrivi...apoi...verde cu mov.mai multe... dar acum depinde si de modelul hainutelor... daca ai gasit o bluzita si are niste culori pe care tu nu le-ai asorta niciodata dar iti vine super si este si ea super...nu vad de ce sa nu o cumperi...winking

| MADALINAAAA a răspuns:

Mov cu rosu, mov cu albastru si albastru cu verde... dar si verde cu roz... mi se par niste combinatii chiar oribilelaughing

| Misterious a răspuns:

Eu am purtat roz cu verde si se potrivea laughing dar parca e stupida combinatia tongue

| Swany a răspuns:

Combinatia intre maro si mov mi se pare cea mai stupida :-&
si mai sunt :
Albastru inchis cu verde inchis, mov cu rosu si portocaliu cu gri.
Astea mi se par chiar stupide :d

| YepIsSuspended a răspuns:

Rosu si albastru,
verde‑albastru, maro‑negru, roşu‑roz, bleumarin‑negru, vişiniu‑violet şi lila‑mov.

| sorin a răspuns:

Depinde, unora le sta bine cu aceasta combinatie, fiecare are o combinatie care sa-l scoata in evidenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O palarie verde, verde, nu chiar verde, dar verde sa fie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rosu cu roz. este oribill!

| yoyo_4559 a răspuns:

Negru cu maro. Rosu cu roz. Auriu cu argintiu. Sunt mai multe dar nu-mi mai vin acum laughing

| MeMe a răspuns:

Mov cu rosu; rosu cu roz si maro cu verde.