| rahelyta a întrebat:

Ce culori va plac? la orice masina. haine, camera etc? eu prfer combinatia negru-ciclamhappy

Răspuns Câştigător
| candydream a răspuns:

La masina imi place:negrul, griul metalizat, maroul, kakhiul.
la haine:auriul, griul, albastrul inchis si albastrul metelizat, fucsia cafeniul si cam atat.
Pentru camera neaparat ceva placut :crem, vernil si pur si simplu alb.
Iar ca si combinatii de culoi imi place:verde si roz, negru si gri metalizat, mov si rosu, albastru inchis si cafeniu.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Albul este culoarea mea preferată chiar dacă la mașină am gri eclips.
Pa, pa.

| UNfriendLY a răspuns:

Gri-crem-negru-alb

| Jadis a răspuns:

Alb si negru

| anonymousxD a răspuns:

Negru, turqoise, roz, galben, alb love struck si verde fosforescent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place rozul, albastru si verde.

| Paradox_Bogdan_1993 a răspuns:

Sall! la masini imi plac culorile cum ar fi rosu pasion turcoaz mov si portocaliu.la haine cel mai mult rosu, movul, si combinatia dintre albastru si portocaliu.la camera mov in primul rand sau albastrutongue

| Paradox_Bogdan_1993 a răspuns:

Sall! culorile mele preferate la masini sunt rosu turcoaz mov si portocaliu.La haine rosu mov si combinatia dintre albastru si portocaliu.La camera prefer movul sau albastrutongue:X