| Anddiii a întrebat:

Cumpără cineva extensii clip-on din păr 100% natural?

4 răspunsuri:
| Galatz a răspuns:

Cred ca da. Pune pe un site si acolo ai sa gasesti cumparator.

| Lorodana a răspuns:

Dau eu cumpar, si sunt mai bune decat cele cu keratina, si nu exista din par NATURAL ca doar nu sta cineva sa tunada oamenii laughing si nici tu nu vred ca ti-ai dori sa porti parul altei persoane, sunt din fibre sintetice

| Anddiii explică (pentru Lorodana):

Cum zici tu thinking Asa zicea cand le-am cumparat ca sunt din par natural laughing Deci cumperi?

| Lorodana a răspuns (pentru Anddiii):

Eu am crezut ca tu ceri o parere dar se pare ca tu vrei sa vinzi, momentan am etensii si nu am nevoie!