| anonim_4396 a întrebat:

Vă place bronzul pe piele?

Eu nu îl suport... ^^

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sub piele

| aXy99 a răspuns:

Avand in vedere ca sunt foarte alb, da, nu strica putin bronz atata timp cat e uniform.

| anonim_4396 explică (pentru aXy99):

Ewwwww, eu am pielea albă și îmi doresc să am pielea ffffoarte albă și tu...
offy

| Clorox a răspuns:

Nu e ca si cum ar fi dupa tine cateodata...

| anonim_4396 explică (pentru Clorox):

Eh, hihi ^^

| wpetterssone a răspuns:

Deoarece am pielea albă, nu îmi place să fiu bronzat. Unde locuiesc eu, soarele nu este atât de puternic, deci nu mă pot bronza, este prea frig pentru a merge la mare. M-am bronzat puțin când am fost în Sibiu.

| deadhoe a răspuns:

Lasa-l pe Lucas, nu-i de tine

| anonim_4396 explică (pentru deadhoe):

Nah

| Edi5643 a răspuns:

Rasistule

| anonim_4396 explică (pentru Edi5643):

Bă, fiecare cu ce îi place așa că lasă-mă naiba că gen *primii oameni* nu au fost bronzați/negrii ( după religia aia tampită a voastră) nici măcar dnz nu a fost negru ( lel, mor bă), xdd