| elle94 a întrebat:

Cunosc o fata frumoasa care se simte vinovata, ca toti baietii o plac si brusc se departeaza. Baiatul se supara rapid si o barfeste. Voi ce parere aveti? O funda big grin

14 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Numa eu n-am inteles nimic? laughing

| PersonajFictiv a răspuns:

Poate stie ca acei baieti sunt atrasi doar de fizicul ei, apoi cand incepe sa vorbeasca cu acei baieti observa ca sunt asa draguti cu ea si glumeti doar ca e o fata frumoasa, in rest nu au nicio conexiune.
Barfesc pentru ca le e ciuda, interpreteaza altfel situatia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca-s de undeva de pe la Vaslui, Fierbinti, Galati, Buzau, Bacau etc.

| elle94 explică (pentru anonim_4396):

Las fierbinti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Așa fac băieții laughing

| elle94 explică (pentru anonim_4396):

laughing..glumeti

| anonim_4396 a răspuns (pentru elle94):

Nu,doar fac mișto.

| elle94 explică (pentru anonim_4396):

De caterinca..stiu

| anonim_4396 a răspuns (pentru elle94):

Nu mă îndoiesc scumpo.

| sweetangels a răspuns:

Ca este rusinoasa

| T2LS a răspuns:

De ce te-ai simți vinovat/ă de faptul că ești frumos/frumoasă? Nu este niciun motiv să se simtă așa, deci ai putea-o să o faci să înțeleagă și mai degrabă să încearcă să între în contact cu un băiat de care îi place mai mult. La început, dacă este o persoană timidă, îi va fi rușine să poarte o discuție cu persoanele necunoscute. Cam asta este și definița timidității. După un timp, însă, se va obișnui. Iar faptul că băieții din ziua de azi sunt nesimțiți, mulți dintre ei, nu este o noutate. Mai nou, este la modă să fi necioplit. Probabil că fata respectivă este mai timidă și el o consideră proastă din cauza asta, sau faptul că nu dorește să interacționeze cu respectiva persoană. Spune-i să se obișnuiască și să ignore, nesimțiți se găsesc la tot pasul. În schimb, mai multicică comunicare nu ar strica nici pentru ea. happy

| TheD4rky23 a răspuns:

Sa le de-a ce vor si dupa gata =].