| anonim_4396 a întrebat:

Sunt fete carora le plac baietii mai grasuti? Si daca da, ce parere aveti despre ei?

6 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Eu personal consider ca grasimea este egala cu lenea, atunci cand nu vorbim de o boala. Si atunci ma intreb, de ce sa alegi sa fii grasut cand poti sa fii slabut!? Sunt fete care prefera si grasutii, dar asta tine de gusturile fiecareia. Poti sa te intrebi daca tie ti-ar placea o fata grasuta?

| neutrino a răspuns:

Sunt si pentru ei fete la fel de grasute, cei drept mult mai putine.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Nu sunt fata, dar ai putea sa te complaci fiind un baiat grasut...sau ai putea merge la o sala de fitness sa transformi straturile adipoase in masa muscularathinking nu pierzi nimic daca te antrenezi doua ore pe zihappy

| ZippiAndrei a răspuns:

Deci, eu sunt baiat si am 15 ani. Nu pot sa spun ca baietii putin grasuti arata in tocmai bine, dar si eu pot sa spun ca am mai multe kilograme decat prietenii mei. Adica unu de 15 ani ar trebui sa aiba cam 60 kg, eu am 75 de kg, dar sunt si inalt.Ce vreau sa spun e ca eu am avut prietene in trecut care aratau foarte bine fizic. Nu prea cred ca e o problema daca esti putin grasut daca daca e porti frumos cu fetele. Ma rog, nu stiu la ce te referi prin grasut. Daca te referi la 90 kg, atunci inseamna ca trebuie sa mergi la sala sau sa faci acasa exercitii si sa tii o dieta. Sa-ti dau un sfat: trage burta laughing

| CBogdannnnn a răspuns:

Daca te complaci cu situatia este in regula, o sa gasesti pe cine trebuie
Daca nu te complaci cu situatia:fa exercitii(nu neaparat sala sau un sport unde platesti). Poti face acasa exercitii simple si sa te duci treptat la cele mai complexe
Dar daca nu te complaci in situatia ta si nu faci nimic in privinta asta iti meriti soarta happy
Succes!

| musicismydrug a răspuns:

Lasa-ma sa ghicesc! Esti "grasut"? Daca da, apuca-te de slabit. Fetelor nu la plac baietii "grasuti".