| LadyCrazy999 a întrebat:

Curand e ziua cand parintii mei implinesc 16 ani de la casatorie... ce sa le daruiesc? vreau idei cat mai originalei idei handmade...

Răspuns Câştigător
| Elly213 a răspuns:

Cauta o poza cu ei de la nunta si du-o la o persoana care o poate aranja frumos, eventual sa o faca si color ca se poate daca e alb negru si inrameaz-o. Daca nu faceti o poza cu toti si tot la ideea cu rama raman.
Imi plac pozele, imi place sa fie prin de poze prin camera si mi se pare un cadou frumos ^_^
Si daca tot vrei idei handmade rama o poti face tu.
Fa-le si o felicitare, se vor bucura enorm! ^_^
Sau daca nu sunt acasa..cumpara niste baloane si fa o inimioara din baloane pe o perdea. Poti de asemenea sa gatesti ceva simplu si sa aranjezi dragut masa ^_^ Sunt multe ideihee hee
Si felicitari parintilor tai! :*
La cat mai multi ani!

7 răspunsuri:
| negat1ve a răspuns:

O poza cu tine cand erai mica si te tineau parintii in brate. Crede-ma ca se vor bucra foarte mult, tu esti cel mai frumos cadou rezultat din toti anii astia de casatoriewinking Pune-o poza langa o felicitare si scrie ceva frumos din sufletul tau. Nu lua de pe net, fi cat mai originala si scrie exact ce simti ca ai vrea sa le spui si nu ai putea cu cuvintele tale.

| ligiligi a răspuns:

Buna!
Eu le-am cumparat la fiecare cate ceva:
la mama un bibelou cu o fata imbracata in rochie de mireasa si un barbat langa ea care o tine de mana.E un obiect simbol care reprezinta casatoria.
La tata i-am cumparat un porumbel care sta pe ceva piatra, frumos colorat alb si are un suport de pix laughing.
Dupa acea tata ii cumpara la mama un buchet de flori sau altceva si nu am mai intervenit eu.
Succes!

| LadyCrazy999 explică (pentru Elly213):

Mersi multhappy

| Caba_Adelina_1993 a răspuns:

Pentru mama un lant in forma de inima pe o parte sotul pe o parte tu. Pentru tata un ceas care are pe spate fotografia lor de la nunta ( ceas personalizat ). Sper ca de am ajutat. Funda?

| kytty12 a răspuns:

Ai putea lua un album dragut si pui poze cu diferite stadii(casatoria, nasterea si alte evenimente importante)apoi sa il personalizezi cm vrei tu si ai mai putea sa le organizeezi o masa romantica surpriza.Asta e tot ce mi-a trecut acum prin cap. FUNDA?

| mona a răspuns:

Un tort si sampanie

| Assasin007 a răspuns:

Pei intreabai ce muzica au avut la nunta si ce lea placut cel mai mult iti spun pentru ca inima unui om creste can isi aduce de un lucru frumos