| IepurashRocker a întrebat:

Dacã folosesc ulei de mãsline SI ulei de ricin pe pãr, si fac o mascã pentru pãr din amândouã, are ce sã facã rãu pãrului?

6 răspunsuri:
| adelina_5429 a răspuns:

Nu din contra il vei aveam si mai stralucitor...si iti va creste si mai repedehappy

| username_8290 a răspuns:

Nu. din contra. asta folosesc eu sa-i dea stralucire la par si sa nu`mi mai cada.

amestec vitamina A uleioasa, uleiul de ricin, uleiul de masline si 2 galbenusuri de ou. sau cu el in cap 2-3 ore si functioneaza.

P. s cam o data la 1-2 saptamani.

| carmenushaa a răspuns:

In niciun caz! eu mi-am facut asa si chiar mi-a afcut bine parului... dar ai grija sa te clatesti ff bine :P

un vot plz?;;)

multumesc!

http://superfete.cancan.ro/2010/07/carmen-11/

| Izzaya a răspuns:

Este cel mai bun tratamentwinkingfelicitari!:*

| HaosPatologic a răspuns:

Nu, e chiar bine sa le folosesti.Pentru un efect mai bun ai putea folosi si vreo 2 galbenuse de ou.Petrolul e de asemenea bun pentru par, cred ca il poti gasi la farmacie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu va face rau.