| NebunaaaaaaBlonda a întrebat:

Urgenta! Recomandati-mi o masca pentru cresterea parului cu ulei de masline. P.S: stiu ca uleiul de ricin e mult mai bun dar tocmai mi s-a terminat. Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Ulei de masline cu doua oua intregi.Le mixezi si apoi iti aplici pe par.E foarte utila, si daca ai si niste vitamina A prin casa, dar fiole, ai putea sa adaugi si asta.Bafta

2 răspunsuri:
| NCL a răspuns:

Ulei de masline cu galbenus de ou! Bati 2 oua ca la omleta si pui ulei de masline te masezi bine pe par cateva minute! uleiul de masline e pentru cresterea parului iar ouale sunt pentru a inceta caderea parului! sa te clatesti bineee!

| Klews a răspuns:

Buna! Inainte de spalare, maseaza-ti usor pielea capului cu ulei, apoi prelinge-l pana la varfuri, pentru un par matasos si cu mult mai mult volum. Eu iti recomand sa te speli cu apa un pic fierbinte pentru a creste mai repede. Foloseste sampoane de musetel. Dar sa nu uit! Stai cu uleiul 5 min., dupa care incepi spalarea. Nu uita sa te speli bine, sa nu mai ramana urme de ulei, cele unsuroase. Succes!