| nustiu17 a întrebat:

Daca ai dimensiunile 91-59-90 ai sanse sa ajungi fotomodel?

4 răspunsuri:
| BizSinir a răspuns:

M-ai intrebi?! astea nu se numesc dimensiuni perfecte, se numesc dimesiuni...(nici nu stiu cum se numesc, poate ideale!)
Ce mananci? hai nu pastra doar pentru tine! Zi-mi si mie...

| nustiu17 explică (pentru BizSinir):

Mie nu prea mi se par ideale, mi se pare ca am cam mult

| BizSinir a răspuns (pentru nustiu17):

N-ai de ce! eu de exemplu am arderile foarte proase.Seara de seara trebuie sa fac abdomene... si nu e usor! broken heart.Nu reusesc nici cum sa scap de 70 in talie...macar la "suflet"stau mai bine-92 happy deci nu te plange!

| BizSinir a răspuns (pentru BizSinir):

Sa-ti mai spun ca am renuntat la o masa si gustari?! de obicei imi iau micul dejun la 13 iar cina la in jur de ora 17. E groaznic dar daca as renunta la acest mod de viata m-as face ca, casa poporului. In concluzie nu te plange ci fi mandra de tine!