| GulDan a întrebat:

Ce iti trebuie sa ajungi fotomodel?(baiat)

Adica infara de muschi..ca aia-i face oricine.

7 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Inaltime

| AFR81 a răspuns:

Iti trebuie si fata, nu doar muschi.

| GulDan explică (pentru AFR81):

Dar cum imi dau seama daca arat ok la fata pentru. fotomodel?

| Anonimuserr a răspuns:

Faţa trebuie să fie expresivă.
Un corp bine făcâut.
O mină deschisă
Să ştii că nu trebuie neapărat muşchi
Cei care pozează prin cataloage Cora, Carrefour nu au muşchi din câte am văzut
Şi evident un băiat trebuie să fie frumos sau măcar drăguţ. Degeaba ai şi muşchi dacă eşti urât.

| GulDan explică (pentru Anonimuserr):

Dar cine poate sa-mi zica daca sunt ok pentru. fotomodel? eu nu ma vad urat. iubesc sportu si m-am gandit ca m-ar atrage mai ales ca se castiga ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varsta minima e de 16-17 ani, un corp bine proportionat si tonifiat.Trasaturile fetei sunt si ele importante. Linia maxilarului frumos definita reprezinta un avantaj.

| kiri11 a răspuns:

Ai nevoie de noroc laughing si sa simti ca toate femeile intorc capul dupa tine big grin