| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai ochii caprui poti sa-i faci albastri purtand lentile de contact colorate? Sau merge doar la culori deschise cum ar fi verzi? thinking

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,poti sa-i faci cum vrei

| blackeyes90 a răspuns:

Buna!
Poti sa incerci albastru cristal. O prietena are ceva de genul si ii sta super. Poti sa le incerci la magazin. Bafta!

| AlexandraPink a răspuns:

Poti purta lentile albastre si la ochii caprui, arata foarte bine happy

| Naяutσ a răspuns (pentru AlexandraPink):

Se vede la fel ca la ochi verzi cu lentile albastre sau se observa vreo diferenta?

| AlexandraPink a răspuns (pentru Naяutσ):

Se vede o linie subtire la contur de culoare caprui, in rest culoarea albastra arata normal.