| anss23 a întrebat:

Daca ai parul aproape pana la umeri in cat timp iti creste vreo 4-5 cm?
Dar in 3 luni cati cm creste?
Mersii.kisskiss

Răspuns Câştigător
| x.nails a răspuns:

Varieaza de la om la om. In general cam 2 cm pe luna. Deci 4-5 cm iti vor creste in 2 luni, iar in 3 luni aproximativ 6-7 cm.

3 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Părul creşte cam 2, 5 cm pe lună, cel puţin ăsta e cazul meu...

| alonet a răspuns:

X. nails happy esti obtimista parul creste in medie 1 cm pe luna, trebuie sa fi bruneta cu parul des si gros sa creasca 2 pe luna... sunt rare cazulile in care cresc peste 1, 5cm pe luna

| emy a răspuns:

Sincer,nu stiu.