| anss23 a întrebat:

Daca ai parul pana la umeri in cat timp iti creste vreo 4-5 cm? Dar in 3 luni cati cm creste?
Mersiikiss[dau fundita]

Răspuns Câştigător
| denysyca_8266 a răspuns:

Buna! cum sa-ti spun parul creste 1 cm pe luna deci in trei luni cam 3 m,(fundita)?

2 răspunsuri:
| littleladybug a răspuns:

Pai parul creste cate 1 cm pe luna deci in 4-5 luni o sa creasca 4-5 cmlaughing...in 3 luni creste 3 cmlaughing

| Me_3722 a răspuns:

Buna!
Pai in 3 luni iti creste 4 cm si in 4 luni iti creste vreo 4, 90 cm happy In 3 luni vreo 3. 50 cm. Dar mai bine e sa te tunzi un pic cam doar varfurile tocite si iti creste putin mai mult! happy
Sper ca te-am ajutat!happy
Bafta!:*