| Denisa a întrebat:

Daca alerg pe banda 30 de minute slabesc la picioare doar sau si la abdomen? Cate minute ar trebui sa alerg pe banda ca sa slabesc mai repede avand in vedere ca fac de 3 ori sala pe saptamana. Multumeschappy

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cata mancare bagi in tine. Degeaba alergi 30 de minute daca bagi cate 2 shaworma pe zi. Calculeaza-ti caloriile arse si tine cont sa fie mai putine decat cele obtinute din alimentatie.

Cel mai bine: Viziteaza un nutritionist care sa-ti faca un regim personalizat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca alergi la banda, vei slabi in special la picioare, pentru ca efortul este depus de acestea.Pentru a slabi din abdomen trebuie sa faci exercitii speciale pentru aceasta zona. Daca alergi 30 minute zilnic, se vor vedea rezultatele destul de repede(la picioare).

| sun is up ;x a răspuns:

Ca sa slabesti ajung 30 de min de alergare dar trebuie sa faci asta frecvent.happy