| Zamfirmariana a întrebat:

Daca am făcut și eu o comanda de pe net prin posta ce se întâmplă dacă nu ridic coletul sau in cat timp îl pot ridica pot primi amenda sau reclamație?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu primesti nici o amenda sau reclamatie, dar dupa cateva zile pachetul este trimis inapoi, catre expeditor.
Firma de la care ai comandat pachetul si l-ai returnat, iti va pune semn ca esti un client neserios si pe viitor nu mai poti cumpara nimic de la ei.

| Wr3nch a răspuns:

Daca e de la o firma nimic. Daca e de la o persoana, probabil o sa te faca de ras pe Facebook, pentru ca esti un neserios. De ce comanzi daca nu iti trebuie?