| Ancuta_4169 a întrebat:

Daca am lantisor si cercei de aur pot purta si bratara de argint? worried

Răspuns Câştigător
| Annaa a răspuns:

No way...incearca sa nu faci combinatii din astea ca sunt penale.big grin
Incearca sa nu iti pui bratara si sa ramai doar cu lantul si cerceii sau sa iti pui bratara si sa iti scoti lantul si cerceii ca sa nu fii foarte incarcata.
bafta!winking

12 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Nu. Arata foarte urat, sincer.

| Patricia a răspuns:

Cica se poarta primavara asta combinatia de aur cu argint dar mie mi se pare urat si de prost gust

| AnaMariaRo a răspuns:

De obicei nu se combina aur cu argint, deci nu recomand. Daca ai aur poarta-l este mai pretios si merge la orice ocazie, fie ca te plimbi in oras fie ca mergi la o nunta...

| BellyGiggling a răspuns:

Buna Ancuta!
pai parerea mea este sa nu le porti pe toate deodata deoarrece argintul „fura„ proprietatiile aurului adica in timp se poate rugini, strica, rupe usor, etc.
Fundabig grin?

| ea_6589 a răspuns:

NU! niciodata sa nu combini aurul cu argintul! am vazut unele persoane care fac asta insa se vede destul de aiurea alege mai bine ori aur ori argint!winking

| DEX a răspuns:

Daca nu-ti pasa de privirile celor din jur, poti purta si tinichele happy

| Cici4Mici a răspuns:

Da de ce nu.

| WyvernSky a răspuns:

Buna
Nu prea merge aurul cu argintul, adica e mai bine sa le lasi la categoria lor, aurul cu aurul si argintul cu argintul.
Bafta!

| SaDaNgEl_1368 a răspuns:

Eu una nu cred ca ar arata frumos.deci mai bine, nu.

| Rox348 a răspuns:

Pai poti... dar nu prea se potriveste... happy

| AbcAbc a răspuns:

De ce nu! la urma urmei poarta ce-ti place tie, nu ce le place altora! fundita?

| AdeGirl a răspuns:

Nu se potrivestee...ori iti pui tot de aur sau ori tot de argint...mai bine iti lasi doar lantisorul si cerceii