| ColorfullButterfly a întrebat:

Maine e ziua colegei mele si as vrea sa iau o pereche de cercei sau o bratara sau un lantisor(toate de argint). Merita?

Răspuns Câştigător
| Gabytzu97 a răspuns:

Merita, cum sa nu.
Prietenile isi fac cadouri unele la altele, isi povestesc secretele, si altele, dar sunt foarte frumoase darurile pe care vrei sa i le dai, chiar merita si La Multi Ani colegii tale!

5 răspunsuri:
| Guster a răspuns:

Sau poti incerca pe Breslo la vintage sunt destule si vintage autentic.

| LifeIsHard a răspuns:

Da poti sa ii iei! si te poti furisa sa auzi ce isi doreste daca ii spune cuiva daca scrie pe o foaie stii! si vezi! si apropo La Multi Ani!

| Miki_8881 a răspuns:

Asta depinde de ce fel de colega e. Daca va intelegeti bine -merita normal! dar incearca ca ii iei ceva de care sa se bucure sa ii fie drag sa le poarte. Funda?;]

| olaa a răspuns:

Daca te intelegi bine cu ea.de ce nu? daca sunteti prietene bune poti sa-i ieiwinking