| Codrinelul12345678 a întrebat:

Daca am mono-spranceana și ma tot pensez, o sa crească înapoi? Sunt băiat

4 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da, trebuie s-o pensezi o dată la maxim 2 săptămâni.

| Apokales a răspuns:

Da, o sa creasca la loc.

| MaryMaria333 a răspuns:

Din moment ce ai radacini acolo va creste in continuare. Cu orice te-ai face, tot ce e pilozitate CRESTE LA LOC, doar ca daca iti smulgi firele efectul tine mai mult!

| Amy6 a răspuns:

Din păcate asta este un lucru cu care femeile se înfruntă macar o dată pe săptămână. Din păcate va creste dar te vei obișnui cu acele mici înțepături și îți va veni spontan să te pensezi atunci când trebuie!