| BruneTTe a întrebat:

Daca am o rochie eleganta [ complet neagra ] ar merge sa-mi iau pantofi albi [ cu toc, normal ] daca imi pun ceva alb in par? thinking Sau pantofii albi sunt exclusi la o rochie neagra? Astept sfaturi.

7 răspunsuri:
| friday a răspuns:

E ok...,dar e prea dupa sablon. ai putea fi mai originala. cred ca un accesoriu comun ar rezolva treaba, adica ceva pandativ cu chestii albe si negre, o funda, ceva, cu ambele non-culori.

| Corina a răspuns:

Nu cred ca vreun designer sa excluda pantofii albi la o rochie neagra. Daca ii asortezi cu un plic tot alb eventual iti prinzi in par, cum ai spus si tu, ceva alb, tinuta va fi super ok. Nu stiu cat de eleganta e rochia, dar daca nu e f.f. pretentioasa, cred ca ar merge si o curea alba, ca sa completeze pantofii si plicul.

| nonny50 a răspuns:

Exclus!

| daniella9805 a răspuns:

Pot sa iti iei pantofi albi din moment ce si accesorile o sa fie albetongue

| xt9000 a răspuns:

Eu cred ca o sati stea foarte bine cu ceva alb in par si cu pantofi albi

| Danutza_5627 a răspuns:

Nu cred ca ar arata asa rau pantofii albi cu rochia neagra si poate o gentutza tot alba...Dar depinde si modelul rochiei si al pantofilor.Depinde si la ce ocazie vrei sa-i porti.Incearca sa vezi cum vine si cere si pararea unor prieteni care te pot vedea>big grin