| mariana25a a întrebat:

Se asorteaza pantofii albi la rochie rosie cu curelusa neagra?

8 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Nu prea se potriveste.Incearca pantofi negri sau rosii.

| DianaIstratii a răspuns:

Pai nu se prea asorteaza. Cel mai bine este sa pui curelusa alba sau sa schimbi pantofii negri.

| Kasia a răspuns:

Nu,alege pantofi negrii.

| LorenaAnca a răspuns:

Buna!
Nu prea se asorteaza. Tot ce poti sa faci e sa schimbi pantofii sau curelusa.
Pa, pa!

| InsertName a răspuns:

No way in hell!

| Yssy12 a răspuns:

Pantofii ar trebui sa se asorteze cu, curelusa neagra. Adica pantofii sa fie negri. Sper ca ti-am dat un sfat bun!

| QuiPp a răspuns:

Nu prea, ar fi mai bine sa alegi niste pantofi negri happy.

| MihaLove2002 a răspuns:

Din cate stiu eu nu. Dar iti pot recomanda pantofi negri pentru ca se asorteaza cu curelusa neagra, si daca mai vrei sa mai adaugi si o gentuta sclipitoare tot neagra se potriveste perfect si cu rochia si cu curelusa si cu pantofi.
P.S.: asta am m-ai facut si eu.
Sper ca te-am ajutat.
Fundita?!