| Rose_2860 a întrebat:

Daca am ochii caprui si tenul foarte deschis, crede'ti ca mi'ar sta bine roscata? Cam ce nuanta? Parul meu natural este castaniu, iar acum sunt blonda.

4 răspunsuri:
| jolie a răspuns:

Intra pe mi taaz iti pui poza si probezi ce culori vrei, frizuri, machiaje etc si asa vezi ce iti place pentru ca degeaba iti spunem noi iti sta bine asa iti sta bine asa daca tie in final nu-ti place

| Emma_1878 a răspuns:

Dupa parerea mea ti-ar sta bine cu roscat inchis pentru ca e in constrast cu pielea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cred ca ti-ar sta bine. Un roscat mai inchis (in genul astuia http://www.divahair.ro/......7_diva.jpg )cred ca te-ar prinde foarte bine;).

| lucib a răspuns:

Eu cred ca brunettongue