| LaraLove a întrebat:

As vrea sa ma vopsesc blonda...am ochii negrii (nu caprui),parul meu e ondulat si des,iar tenul e deschis, imi va sta bine blonda?

Răspuns Câştigător
| Katoky a răspuns:

Buna!
Ai putea incerca pentru a nu face o greseala un sampon care vopseste si dupa se duce la cateva spalari si vei vedea daca iti place cum iti sta pentru a nu face o greseala pe care sa o regreti.
Iti dau nun link unde scrie mai multe desprea acest nuantator:http://www.compari.ro/......?/Jump.php
Te pup!

4 răspunsuri:
| NesquikDuoSpecial a răspuns:

INCEARCA PENTRU INCEPUT doar cu nuantator blond, asa nu iti va distruge parul si vei vedea cum iti sta.eu zic (,) ca ai arata superb! kiss

| Rebecca123 a răspuns:

Daa eu zic ca iti va sta bine

| unpustiobisnuit a răspuns:

Conteaza ca tie sa-ti placa cum iese

Răspuns utilizator avertizat