| anonim_4396 a întrebat:

Daca am parul brunet și vreau să îmi vopsesc vârfurile cu vopsea semipermanenta s-ar vedea fara decolorare? Orice culoare roz, blond, verde, vreau doar să știu dacă s-ar vedea vreuna fara sa fie nevoie sa ma decolorez.

Răspuns Câştigător
| Deliiiia a răspuns:

Bună! Dacă decolorezi părul brunet ți se va degrada și rupe înntr-o perioadă foarte scurtă de timp. Singura opțiune e să pui un blond deschis și îți va ieși un ciocolatiu închis. La aplicari repetate poți ajunge și la o nuanță deschisă.

3 răspunsuri:
| asdfq a răspuns:

Blondul se vede fara decolorare si verde doar reflexii

| Audrey1912 a răspuns:

Parul nu se rupe asa, cu una, cu doua. Eu l-am decolorat de vreo 5 ori sa-l fac alb si nici nu s-a despicat la varfuri. Depinde ce produse folosesti si ce timp de actiune au. Eu zic sa incerci cu decolorant, nu are ce sa se intample, iar parul creste la loc daca e.

| Hallucin0gen a răspuns:

Buna! Fara decolorare nu se observa mare lucru