| Bilii a întrebat:

Daca am parul mare in fata si mic la spate, dupa 2 zile se face de zici ca e lins, ce tunsoare sa imi fac? Eu il dau pe spate ca numai asa vad ca imi sta bine. Dar as vrea ceva nou.

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Nu te mai spala cu sampon care are in el si conditioner, folosește șampon simplu, conditioneru ala tip face pleașcă, caută un șampon de volum.

| Dragobeta a răspuns:

Il tunzi scurt si in fata.

| Bilii explică (pentru Dragobeta):

Pai asta fac mereu cand ma tund. Da ala din spate si mai de sus in spate nu creste asa ca ala din fata

| LilMon a răspuns (pentru Bilii):

Am avut așa problemă o perioadă, crește și acesta din față cu acel din spate odată! Doar că... Părul din față se rupe și tu nu observi asta. Din freză se potrivește scărit. Eu ani de zile l-am avut scărit, Dar ultimii 2 ani îl fac drept, în spate e super bine, în față se rupe totul. Și probabil voi trece înapoi la scărit. Succes!