| Cătălin_Cătălin_2000 a întrebat:

Am si eu o intrebare... Eu am parul aspru si foarte des, ce a-s putea sa fac sa-l am totusi un pic mai " lins " cum se zice, sau moale, cu ce a-s putea sa ma dau sau sa ma spal, ca a-s vrea sa mi-l dau intr-un fel pe spate, si totusi e mare, dar tot se ridica la un timp.
Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Leerix a răspuns:

Ca sa nu mai fie atat de aspru dupa ce folosesti sampon ai putea sa folosesti si balsam ca sa devina mai moale. Iar cand il aranjezi poti folosi fixativ Taft nr 5 ca sa stea pe spate cum iti doresti tu.

4 răspunsuri:
| dianainsta01 a răspuns:

Daca asti baiat nu vad sincer care e problema cu parul ''aspru''. foloseste fixativ.

| Cătălin_Cătălin_2000 explică (pentru dianainsta01):

E faza ca cand il dau pe spate, uneori se ridica, sr totusi se vede urat din fata...

| diablo2 a răspuns:

Ceara de par

| SashaS a răspuns:

Balsam.