| timeean2 a întrebat:

Dacă am părul negru natural și mi-am luat nuanțatorul ăsta, se va prinde ceva? https://www.loncolor.ro/......-ro-u-rave
De abia după am văzut pentru ce culori de par e recomandat, are rost sa incerc?
Și dacă nu merge cu ăsta, cum as putea ajunge de la negru la roșcat, dar cu vopsea semipermanenta?

2 răspunsuri:
| Kuroo a răspuns:

De obicei arata pe cutia de vopsea culoarea ce va iesi dupa aplicare, in functie de culoarea naturala. Singura varianta sa obtii acel rosu e sa te decolorezi. Cel mai probabil nu va iesi exact ca pe cutie daca ai par negru.

| yooshi a răspuns:

Cel mai probabil nu, poate doar putin in lumina soarelui.
Singura metodă de a ajunge la roșcat e sa te decolorezi