| Timidul333 a întrebat:

Daca am tamplele goale la 16 ani ( nu foarte foarte vizibil), inseamna ca o sa chelesc neaparat?
Si daca da, exista sansa sa chelesc si eu ca tatal meu la 30 de ani sau o sa chelesc acum devreme pentru ca deja am tamplele goale?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu inseamna ca o sa chelesti neaparat, dar inseamna ca ai o tunsoare foarte scurta acum si de aceea ti se vad tamplele goale.

| CristinaMatei97 a răspuns:

Poate fi ereditar, însă nu e neaparat sa chelești. Ține de felul in care ți s-a format ți-e podoaba capilară, la fel cum unii au fruntea mai lată, așa și alții au tâmplele dezgolite. Încearcă sa găsești o tunsoare care sa-ți evidențieze fizionomia, chiar dacă ai tâmplele goale