| AndreeaD2004 a întrebat:

Daca am unghii false transparente de acelea ce se lipesc cu adeziv pot sa aplic gel?

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

DA, dar trebuie sa le pregatesti: pilire si solutii si dupa aceea gel, altfel nu are aderenta.
Banuiesc ca vorbesti de tipsuri din alea de se aplica de la jumatate.
Oricum daca nu ai cunostinte de modelare a gelului si pilire nu vei obtine rezistenta plus ca nu vor arata bine.

| alina2k18 a răspuns (pentru alina2k18):

Https://www.tienda.ro/......rimi-.html
Exista si tipsuri din gel facute, nu mai folosesti lipici.

| Utilizatoare123 a răspuns:

Da. Dar nu as recomanda. E prea multa presiune pe unghie si dupa gustul meu, nu arata asa de bine. Sunt faine unghiile false in diverse forme si culori.

| ShormiNazmun a răspuns:

-75% ❤️️Valentine's Day Sale +? Surpriză Transforma-ti unghiile cu produsele noastre unghii de inalta calitate. Produse profesionale pentru unghii cu rezultate uimitoare. https://bit.ly/3o0TNpq {KitUnghii.ro}
https://bit.ly/3IF1hGv (nailsup. Ro)