| anonim_4396 a întrebat:

Daca am vergeturi pot sa devin fotomodel?

6 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Daca nu prezinti costume de baie sau lenjerie intima nu stiu ce ar putea deranja... Incerca insa sa faci ca vergeturile sa dispara cu masaj si creme speciale

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Daca esti tanara, cu creme, vergeturile dispar.

cami
| cami a răspuns:

Sigur happy, vergeturile se pot masca, insa din pacate nu se vindeca... Uite, si eu am pe spate, la nivelul rinichilor-exact pe mijloc, de-a lungul coloanei, niste vergeturi orizontale.Nu m-au deranjat niciodata, din contra happy mi s-au parut chiar sexybatting eyelashes laughing acele minuscule dungulitehee hee

| MisterKat a răspuns:

De ce nu? Vergeturile dispar daca le tratezi! Succes!

| Equilibrum a răspuns:

Păi...depinde happy dacă nu sunt pe o suprafaţă mare, ai putea să le ascunzi, dându-te totodata cu creme...
Important ar fi să te gândeşti la cauzele lor... ca să nu apară mai multe in viitor happy

| 88888 a răspuns:

Da poti deveni insa trebuie sa tratezi vergeturile intr-un fel.Si poti merge la un salon de infrumusetare unde iti va face niste sedinte cu creme sau masaj sau laser si iti vor disparea.Succes!