| sweetale12 a întrebat:

Daca as vrea sa ma fac reprezentanta la Avon, ce trebuie sa fac? cum o sa platesc produsele? cum comand? Va rog sa-mi spune-ti toate detaliile daca sunteti deja reprezentante happy Multumesc love struck

6 răspunsuri:
| Black_Cherry a răspuns:

Daca cunosti vreun reprezentant rogal sa te faca si pe tine daca nu intra pe
https://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/dreamJobApply.page
comanda se face pe net. intra pe www.avoncosmetics.ro sa aflii mai multe

| viki a răspuns:

Eu sunt reprezentant, nu de mult timp, dar liderul meu m-a ajutat foarte mult cu aceste detalii. Poti vizita site-ul http://www.avoncosmetics.ro/, unde se dau comenzile si aflii mai multe lucruri. :)
Daca nu ti-ai gasit inca un coordonator, trimite-mi un mesaj privat ca te rezolv eu. :>

| Nic a răspuns:

Pai ar trebui sa iei legatura cu un lider avon, sa strangi o comanda de aprox 110lei pentru a face inscrierea.Plata se face la bancomat city bank, la bcr sau la posta din cate stiu iar de comandat o sa comanzi pe net. aa si produsele iti vin acasa sau la orice alta adresa vrei si pentru produsele comandate o sa ai si discount.Stiu asta ca prietena mea e lider avon. daca vrei sa te inscrii da-mi un mesaj privat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-as duce mai de graba la Amway.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BUNA.EU SUNT LIDER AVON SI DACA VREI SA TE INSCRI CA SI REPREZENTANTA AVON TE POT AJUTA EU.PRODUSELE ITI VIN ACASA PRIN FAN COURIER, FACTURA O PLATESTI UNDE ITI ESTE MAI USOR LA BCR, BT, CEC, POSTA ETC.Comanda mi-o poti da mie sa ti-o dau pe net daca nu te descurci, sau te pot invata cum sa o dai chiar tu, iar in legatura cu avantajele avon si cum sa vinzi mai bine si sa ai clienti mai multi te pot invata eu. Daca te decizi si vrei sa te inscri la mine o sa iti dau si un cadou, dar daca nu, poate imi gasesti si mie o alta fata care sa vrea sa fie reprezentanta pentru care de asemenea iti voi da ceva cadou.ID meu este:roxana_barosana1@yahoo.com

| gabioni a răspuns:

Au un site special, avon cosmetics sau ceva de genul, comanzi produsele pe net totul e pe acel site, am o colega care este reprezentant si ea azis ceva de genul