| lipsk003 a întrebat:

Vreau sa ma fac reprezentanta la AVON happy happyimi puteti spune mai multe despre asta,care ar fi minimu de lei pe comanda,cum primesc produsele, cum le platesc s.a.m.d >big grin

2 răspunsuri:
| Mymytica a răspuns:

Buna,sunt Lider Avon da-mi add si te inscriu eu: avonncosmetics32. comanda minima este de 120 de lei ca sa beneficiezi de discount.
produsele le primesti prin curier sau prin posta
in colet gasesti factura pe care trebuie sa o platesti in 16 zile la banca sau la posta.pentru mai multe detalii: http://avonmimi.blogspot.ro sau avonncosmetics32@yahoo.com

| alexandra_5530 a răspuns:

Te lamuresc eu.da-mi un mail la alexa16_alexa@yahoo.com