| dancapitan a întrebat:

Daca ati primi cadou cizmele astea cu ce le-ati purta?

http://www.ridingbootsonline.com/......-Brown.jpg

6 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Mie sincer nu-mi plac deloc

| BubuLina999 a răspuns:

Deci .le.as purta cu o pereche de pantaloni scurti de bug.o culoare mai inchisa, un tricou mai larg care sa ''cada ''peste pantaloni...tricoul sa fie amuzand cu desene.cu o coada impletita intr.o parte.mai rebela asa. cu niste lanturi dragute, niste bratari, unghii date cu lac, machiajul cat mai natural si cu o geanta pe o parte, aceasta avand pe ea niste insigne cu mesane amuzante

asa ma gandesc eu. acum depinde si de gusturile altora.

| BubuLina999 a răspuns:

Blug*

| BubuLina999 a răspuns:

Mesaje*...scz de greseli dar m.am grabit sa dau rasp.

| newperson4him a răspuns:

Cizmele alea is geniale mai ales la pantaloni scurti, eventual iei si niste ciorapi colorati. Sau le mai poti purta la rochite, oricum sunt faine.:*

| Chimilica a răspuns:

Oribile.
Nu ai pic de gusturi.
Scuze.