| DaciaRomania a întrebat:

Daca aveți părul lung, nu va deranjeaza sau enervează să îl țineți tot desprins, adică să îți vină în ochi, in față, chestii din astea?

Răspuns Câştigător
| Catennacio87 a răspuns:

Cand eram mai tanar am purtat si eu o perioada parul lung iar cand nu aveam chef sa-l aranjez sau ma enerva ca nu sta cum trebuie atunci il prindeam in coada si nu mai aveam probleme cu el big grin

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Nu.Il prinzi astfel incat sa nu iti vina in fata dar tot sa fie lasat pe spate.Simplu.

| Furnicuta000 a răspuns:

Eu mi-am tinut parul desprins toata viata, mi se pare ca asa ma avantajeaza si deci m-am obisnuit

| Miruna333 a răspuns:

Nu, deloc. Mai nasol cand se prinde in chestii

| BobTheCat a răspuns:

Sincer, depinde. Daca bate vantul, este EXTREM de enervant. In rest, e destul de ok pentru mine.

| Mariadk544 a răspuns:

Eu îl am până la umeri, și da, mă cam deranjează da nu îl bag în seamă. Știi vorba aia"baba suferă la frumusețe"? Dar se rezolvă totul cu un clește și gata?