| zambetcald a întrebat:

Fetele cu parul lung, va face mama observatii daca il tineti desprins?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În casă îl țin prins, afară îl las liber!
Pa, pa.

| AnnePlatt a răspuns:

Il port cum vreau nu imi face nimeni observatii, chiar daca mi-ar face este PARUL meu.

| ChocolateAddict a răspuns:

Nu,de ce i-ar pasa?laughing

| DomnisoaraLove a răspuns:

Buna! mie una imi face! m-am saturat :
"Prinde-ti parul"
sau"Parca esti paiata cu parul desfacut"
sau:"
"Parul despletit de maturizeaza parca ai avea 30 de ani, si de fapt ai 16"
sau
" Nu iti sta bine cu parul desfacut,nu iti admit asa ceva, vrei sa rada lumea de tine, de tine ca de tine dar si de mine ca te tin asa "
offf...m-am saturat sa aud toate astea, cand voi fae si eu ce vreau?

| lolytagirl a răspuns:

Evident ca nu...din contra mamei mele ii place foarte tare si imi spune ca este mult mai bine sa-l las liber.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing nu! ce naiba laughing il tin cum vreau:X ce treaba are mama cu mine!?laughing dar cateodata mai imi sppune cum poti sta cu parul desprins. atat dar nu imi spune prinde parul! sau cv de genu.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am parul lung si nimeni nu imi spune cum sa il tin, dar totusi mie nu imi place desprins, aduni toate gunoaiele in parul tau :pe