| goldi a întrebat:

Dacă comand haine de la zara,bershka, h&m,pull&bear, sunt aceeași calitate ca în magazin?

Răspuns Câştigător
| DamianTPU a răspuns:

Salut Goldi,

Evident, deoarece provin de la același provider.
E puțin cam riscant deoarece mărimile online nu sunt mereu în avantajul cumpărătorului, mă refer că sunt șanse sa achiziționezi haine care îti vor fi mici, mari, sau poate să nu îti placa cum îți sta pe tine.

Oricum nu te descurajez, sunt sigur că ție nu ți se va întămpla acest lucru.

Sper ca te-am ajutat. happy

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Normal

| AndreeaAndreeoff a răspuns:

Hei, daca sunt de pe pagina officiala, normal.

| Adina23442 a răspuns:

Da

| gabrielaaaa27ly a răspuns:

Sigur. Eu si prietena mea avem pulovere la fel, ea din magazin, eu online, iar calitatea este aceeasi

| mihaibratu2000 a răspuns:

Da au acceasi calitate dar mai bine te duci si le probezi pentru ca uneori nu se potrivesc masurile si pot avea defecte si un retur dureaza vreo 3 luni

| goldi explică (pentru mihaibratu2000):

Mulțumesc de raspuns

| AlexandraLI a răspuns:

Da,am comandat si eu. Hainele sunt aceleași ca si in magazin. Recomand cu incredere!