| anonim_4396 a întrebat:

Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius...care va place cel mai mult si de ce?happy

6 răspunsuri:
| bfvhjcv a răspuns:

Buna.la zara nu au haine foarte frumoase si sunt si foarte scumpe.bershka imi pplace foarte mult, mai ales noua colectie toamna-iarna.stradivarius iarasi, imi place foarte mult, are haine frumoase si deosebite, pull&bear nu. mi prea place.in schimb, imi place pimkie si terranova.la terranova in cartierul romana in bucuresti in vara aceasta mi.am cumparat foarte multe haine, si au niste preturi foarte accesibile.am dat pe un tricou foarte deosebit(e negru si scrie pe el 100 % single, numai ca il loc de 00 de la % sunt 2 inimioare)si am dat pe el 10 lei. o pereche de ochelari la terranova costa 9, 99 lei, si erau foarte frumosi.pa-paa

| anss23 a răspuns:

Toate imi plac.:X

| Biiencutza_6492 a răspuns:

Bershka love struck

Răspuns utilizator avertizat
| zxzx a răspuns:

Zara se axeaza pe moda si pe haine mai clasice, mai pentru toate varstele, celelalte magazine avand un aer mai cool.

In general blugii ii iau doar de la Zara + unele jachete si sacouri. Restul de la Pull & Bear si restul...

| sabrene a răspuns:

Bsk, stradivarius si pull and bear, mai ales colectiile aparute acum...si zara numai vara happy sandalele sunt foarte frumoase