| xGwenX a întrebat:

Daca dormi pe burta nu-ti cresc sanii?
funda*

Răspuns Câştigător
| msyo a răspuns:

E cea mai mare prostie nu are nici o legatura. E faza ca atunci cand esti p stop te dor sanii si nu trebuie sa dormi p burta. Eu tot asa numai p burta dorm si nu am nicio prblma. Acum depinde si de gena pe care ai mostenit`o, dar stai calma nu e adv. Pupicii:*

11 răspunsuri:
| Hikari a răspuns:

Hey. Nu e adevarat acest mit. Iti cresc sani numai ca nu este prea bine pentru ei.winking
Cel mai bine este sa dormi pe o parte. happy
Succes!

| xXPsychO983 a răspuns:

Iti cresc... stai linistita...

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

De unde ti-a venit ideea asta idoata?

| SadRomance a răspuns:

Crezi ca asta conteaza?
Parerea mea este ca trebuie sa te accepti asa cum esti. Nu toata lumea are sani mari. happy

| FesCuDungi a răspuns:

Suna aiurea intrebarea, dar nu este adevarat, fiecare se dezvolta dupa cum ii "canta" natura!winking

| Noone4u a răspuns:

Dormi linistita...nu are legatura una cu alta :*

| florina200 a răspuns:

In nici un caz nu ei cresc in timp

| rolly3342 a răspuns:

Pai eu doar pe burta dorm si am p**a mare. laughing

| MescaMascalina a răspuns:

Eu dorm pe burta de cand ma stiu si am 102 in busthee hee

| loveandlove a răspuns:

Nu,nu iti cresc... Funda?

| Shiva a răspuns:

nu iti cresc neuronii.