| irina222 a întrebat:

Buna dragelor, am o mare problema. Cum stiti, sunt in pubertate, sunt clasa a7-a si imi cresc usor sanii. Dar am auzit de la o colega ca daca dormi pe burta, pe sani, ti se vor micsora si nu vor mai creste. Va rog ajutati`ma spuneti-mi daca este adevarat sau nu. EU MEREU DORM PE BURTA, DEOARECE ALTFEL NU MA POT ODIHNI.

Răspuns Câştigător
| i.love.me a răspuns:

Ei da...nu e adevarat.acum fie vorba intre noi(am auzit ca daca dormi pe spate ti se turtesete fundul) nu mai spune nimanui.colega ta e cam imatura. ce viseaza noaptea iti spune tielaughing lol. stai linistita:*

5 răspunsuri:
| CatGirl a răspuns:

Eu sunt in aceeasi situatie.Sunt in clasa a7-a si cu probleme de pubertate.Nu e nimic daca dormi pe burta. Tu trebuie sa fii ingrijita si sa nu te neglijezi. Te pup! Sarbatori fericite!

| miauu a răspuns:

Asa sie u dorm pe burta
n-am nici o problema
stai linistita

| iri a răspuns:

Vezi de treaba! laughing Nu e adevarat ce spune colega ta. Dormi linistita cum vrei ca nu se intampla nimic, cresc ele si asa. happy

| cristina_3299 a răspuns:

Poti sa dormi linistita:hee heeca nu este adevarat ce spune colega talaughing

| forbidden a răspuns:

Ai grija, daca dormi pe burta ti se poate micsora nasulwinking