| GlontulAreMereuDreptate a întrebat:

Mi-a zis o colega mai proasta din fire ca daca dormi pe burta nu iti mai cresc sanii... e adevarat straight face laughing)?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Spune-i si tu ca doarme prea mult in cap, de-aia nu i-a mai crescut creierul!
Cum sa fie adevarat?!?

| annkaa a răspuns:

CEAu:*
nu este adevarat.eu doar pe burta si nu am nici o problema.asa ca stai calmalaughing

| annkaa a răspuns:

Doar pe burta dorm*

| Criiiis a răspuns:

Lol nu nu`i adevarat depinde de persoana. sani iti cresc oricum poti sa stai si in 2 maini laughing.

| alexuts28 a răspuns:

Eu doar pe burta dorm, si nu am deloc probleme, din contra laughing

| CNicoleta a răspuns:

Normal ca nu rolling on the floor