| PerdunAdriana2000 a întrebat:

Daca esti reprezentant Oriflame(e doar un exemplu), poti sa fii si reprezentant Avon sau YvesRocher?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Da, poti fi si la 10 firme MLM nu ti se interzice cu nimic. Tu sa aduci oameni care sa lucreze in firma. Matusa mea era inscrisa si la Amay, Oriflame, Capra Nera, LR... facea din toata treaba, la un moment castiga mai mult cat avea salariul ei lunar.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Normal, nu te oblihă nimeni să stai doar la una

| Simpatic a răspuns:

Poti sa fii ce iti doresti, deci si reprezentant la alte societati de genul celor spuse de tine.

| antimulte a răspuns:

Daca nu ai un contract semnat, care sa contina clauza prin care ti se interzice sa lucrezi in alta parte, sau la firme concurente, ai voie la cate poti tu.

| Andreeush a răspuns:

Atâta timp cât faci față și nu ai probleme poți să fii reprezentant la mai multe firme.

| Mariarobertina300000000 a răspuns:

Anul trecut o colega de a mea era reprezentant la Oriflame, iar in acelasi timp si la Avon...
Deci probabil ca e ok