| LoveIsMyDrug a întrebat:

Poti sa fi reprezentant Oriflame...la fel cum poti sa fi reprezentant Avon?thinking Cum devi reprezentant Oriflame?

Răspuns Câştigător
| dydy1992 a răspuns:

Pai daca stii pe cineva...care face lucruri din astea :P Dar eu ti-am recomanda AVON deoarece au produse mult mai bune si se cumpara mai mult de acolo. :) Pai uitate pe site-ul asta(e un site care iti spune ce ar trebui sa faci daca ai fii reprezentant/a :) http://www.myjob.ro/......83684.html dar trebuie sa ai 18 ai;)

1 răspuns:
| Fllorentina a răspuns:

Da normal!

pai vb cu un repezentan oriflame si iti explica cum a devenit el reprezentant:*

bafta :*