| ilinc a întrebat:

Daca esti reprezentant AVON primesti mai multe cadouri de cat primesti la ORIFLAME?

3 răspunsuri:
| Niculinaa a răspuns:

Nu primesti mai multe cadouri decat la Oriflame, iar discount e mult mai mic la Avon.
Spre exemplu, la AVON ai discount 30% la o comanda de 420 (doar daca ai fost activ in campania trecuta, daca nu. discountul de 30% iti este oferit la o comanda de peste 750 lei) iar la ORIFLAME discountul de 30% iti este oferit la o comanda de 300 lei (chiar daca ai fost activ, sau nu in campania precedenta).
Daca doresti mai multe detalii sau vrei sa te inscri la Oriflame poti accesa pagina https://www.facebook.com/pages/Oriflame-Inscrieri/462444387216673?fref=ts iar admina te va ghida si iti va da raspunsuri la intrebarile tale.
Ma poti contacta pe E-mail: niculina_niculina08@yahoo.com
O zi buna!

| AndreeaXKadisha a răspuns:

La avon in prima luna primesti prima luna 2 creme, a doua luna un rimel, un ruj, si o crema, a treia luna primesti cu 5 la suta comision mai mare iar a patra luna primesti un colier si o bratara. Daca vrei sa devii reprezentant imi poti da un mesaj sau daca vrei alte informatii

| ShyAngel a răspuns:

Nu