| AlexandraFoo a întrebat:

Daca folosesc Clear Scalp Oil Control pentru ca mi se cam ingrasa parul dupa doua zile dupa spalare, ce balsam sa folosesc?
Mentionez ca eu am parul moale si mi se pare ca imi cade mai mult decat ar trebui. Si isi cam pierde din volum dupa doua zile dupa spalare.
Acum folosesc Pantene Anti-breakage si Repair. Nu sunt sigura daca este cel mai potrivit pentru mine.

2 răspunsuri:
| crimena22 a răspuns:

Balsam de la Fa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice balsam inmoaie parul. Daca tu il ai deja moale, poate este mai bine sa nu-l mai folosesti. In schimb, foloseste un sampon "moale" de utilizare frecventa si poti sa te speli la 2-3 zile.