| Heidi a întrebat:

Heii! Am si eu o problema cu parul. Mi se ingrasa foarte repede, la 2 zile.Acum folosesc sampon Clear Scalp Oil Control. Dar degeaba, cu niciun sampon parul meu nu isi revine...Si e urat, ca nu are nici mic de volum ...In partea de sus imi sta lipit de cap. Ce imi recomandati?

Funda:*!

Răspuns Câştigător
| Raluca1995 a răspuns:

Du-te la farmacie si ia-ti samponul si serul gerovital control sebum
Te vei spala doar 1 data la 4 zile!

8 răspunsuri:
| krlla a răspuns:

Eu iti recomand Nivea sau Elseve.

| Andrei07565486 a răspuns:

Poti incerca si samponul cu urzica

| crissmay a răspuns:

Pai si mie mi -se intampla cam la fel, eu zicn ca cel mai bun sampon e Garnier cu tei: http://www.google.ro/......tp?/imgres
Sper sa te ajute.;)

| Bombaaa a răspuns:

Heii! Nu merge nici cu sampon cu urzica, nici cu Garnier! Iti trebuie un sampon naturist! Iti va fi de ajutor, iti garantez.Du-te la un magazin naturist si acolo are. big hug Funda?:*!

| crissmay a răspuns (pentru Bombaaa):

Dar de ce nu ar putea folosi garnier?! Pentru ca e foarte bun si ajuta parul.

| AndraNicoleta a răspuns (pentru crissmay):

Pentru ca e plin de chimicale! Uita-te la ingredientewinking

| Bombaaa a răspuns (pentru crissmay):

Nu este natural, si nu te ajuta prea mult Dar mai bine ia-ti un sampon naturist, nu sunt foarte scumpe este cam la fel ca toate doar ca te ajuta foarte mult

| loverock33 a răspuns:

Am si eu o prietena careia ii se intampla la fel. Nu folosii sampon cu ulei pentru ca se ingrasa mai rau. Spala`te mai des pe cap si alege acest sampon : http://www.google.ro/......tp?/imgres Sper sa te ajutee :*.