| Miruna_4399 a întrebat:

Daca folosesc un produs pentru matifierea tenului, acesta va avea efect si in cazul cand, de exemplu, mi-e cald si transpir si tenul devine lucios. In mod normal eu am tenul destul de mat, nu necesit utilizarea unui astfel de produs. Doar ca imi displace cand devine lucios de la transpiratie. Deci ar fi util un produs pentru matifiere?

1 răspuns:
| BombonicaXD a răspuns:

Cand devine lucios de la transpiratie ar fi mai bine sa il stergi bine bine cu un servetel mai absorbant, pana devine mat. Daca nu ai nevoie neaparata nu folosi produse pentru matifiere sau chestii de genul asta...iti strici fata.Succes!