| Maryn20 a întrebat:

Salut, eu am o problema cu petele de transpiratie de pe tricouri. Transpir mai mult decat este normal de exemplu astazi la deschiderea liceului m-am chinuit sa imi ascund petele de transpiratie facandu-mi interactiunea cu persoanele de acolo incomoda. Am incercat sa folosesc antiperspirant Rexona si a fubctionat doar la un subrat. Imi puteti da sfaturi cum pot scapa de problema asta?

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Ai transpirat din cauza emotiilor si eventual din cauza caldurii. Incearca in situatii de astea sa te linistesti si sa te concentrezi putin pe respiratie.
De transpiratie nu prea poti scapa, incearca mai multe antiperspirante pana gasesti unul care sa fie bun pentru tine, in rest, in afara de metode chirurgicale nu exista alte solutii.

2 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Maieu, dragii mei... Generatia noua nu stie ca e o dovada de bun gust sa porti un maieu si ca un tricou/camasa maneca scurta/lunga nu se poate pune niciodata direct pe piele. Exista o carte care se numeste Codul bunelor mainiere...

| seth2016 a răspuns:

Azi am transpirat si eu si camasa a stat mai mult lipita pe mine. Sa-ti spun drept m-a durut la 2m de cot. Am incercat sa o mai flutur dar degeaba.
Si m-am intalnit cu un prieten care era cam la fel. Asa ca ne-a durut pe amandoi mai departe de cot laughing.