| GulDan a întrebat:

Daca imi pun pe facebook sau pe mess poze cu freza din profil are ceva?

9 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Kwonkicker, daca ai iesit pe strada cu freza nu vad de ce sa te feresti sa iti pui pe fb sau yahoo...
Cine are sa iti reproseze ceva despre look-ul tau, ar trebui sa o faca direct, in fata.
Dar mai sunt printre noi si retardati care stiu doar sa stea in spatele monitorului si sa comenteze anumite poze care de multe ori arata super ok.
Fa-ti parul cum vrei tu si upload-eaza pozele pe fb, yahoo, etc. unde vrei tu.

Răspuns utilizator avertizat
| cooldreams a răspuns:

Care freza bre, ca n-ai poza de profil!

| GulDan explică (pentru cooldreams):

Am avut dar nu zicea nimenilaughing

| cooldreams a răspuns (pentru GulDan):

laughing

| ellaells a răspuns:

Nu, ce sa aiba? happy

| tgiabberriieul a răspuns:

Da.

| AnonymuSest a răspuns:

Ce ar putea sa aiba? Te deranjeaza cineva ca iti spune, smechere, frezosule, da cartile pe fata si ia-l putin la bataie de joc, sa mai scada din smecherime laughing))

| dea123456789 a răspuns:

De ce sa aiba?